Absolwentka komparatystyki i dyplomacji kulturalnej na Uniwersytecie Jagiellońskim, glottodydaktyki na Polskiej Akademii Nauk oraz pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej w Wyższej Szkole Zarządzania we Wrocławiu.. Lektorka języka polskiego jako obcego z dziesięcioletnim stażem pracy, wykładowca na warszawskich uczelniach wyższych, egzaminatorka podczas Państwowego Egzaminu Certyfikatowego z Języka Polskiego jako Obcego oraz egzaminu TELC z języka polskiego. Humanistka, trenerka warsztatów liderskich dla młodzieży polonijnej, kierownik wypoczynku, autorka programów nauczania,. Od 2016 r. prowadzi szkołę nauki języka polskiego dla obcokrajowców MADE IN Polish. Pasjonatka rękodzieła, podróży i jazdy na rowerze. Pasjonatka wędrówek górskich oraz języka niemieckiego
Absolwentka Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Wrocławskim oraz jednolitych studiów magisterskich z Psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS. Obecnie rozwija swoje kompetencje na studiach podyplomowych z zakresu kryzysu oraz interwencji kryzysowych również na Uniwersytecie SWPS. Na co dzień pracuje w międzynarodowej korporacji oraz współpracuje z różnymi ośrodkami edukacyjnymi oraz fundacjami. W ramach tej współpracy prowadzi warsztaty edukacyjno-terapeutyczne, z elementami arteterapii, choreoterapii oraz terapii lasem, dla dzieci i młodzieży. W swojej pracy prezentuje podejście holistyczne, które wyraża się w tym, iż ważny jest zarówno dobrostan psychiczny jak i fizyczny. Celem jej pracy jest kompleksowe wsparcie potencjału człowieka. Oferuje również wsparcie psychologiczne dla osób dorosłych doświadczających kryzysu. Pasjonatka wędrówek górskich oraz języka niemieckiego
Absolwent Instytutu Kultury Fizycznej Uniwersytetu Szczecińskiego, nauczyciel dyplomowany z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Posiada specjalizację z zakresu piłki siatkowej i wychowania zdrowotnego. Prowadzi zajęcia w ramach programu MEN – Szkolny Klub Sportowy, współpracuje z fundacjami oraz realizuje projekty dla uczniów szczególnie uzdolnionych w ramach ogólnopolskiego programu WF z AWF. Zainteresowania: różne formy aktywności sportowej, morsowanie, sporty zimowe.
Ukończył studia inżynierskie na kierunku Zarządzanie i Inżyniera Produkcji. Od 9 lat pracuje na stanowiskach związanych z działem logistyki. Specjalizuję się w zagadnieniach związanych z planowaniem produckji oraz transportem. Posiada doświadczenie w prowadzeniu kursów ze skutecznego zarządzania czasem pracy oraz obsługi systemów wspomagajacych zarządzanie produkcji.
Lubi dzielić się swoją wiedzą oraz umiejętnościami. Jest osobą pozytywną, lubiącą oraz poszukującą nowych wyzwań. Przyłączył się do Towarzystwa Projektów Inowacyjnych w celu przekazywania wiedzy, poznania ciekawych osób oraz zdobycia nowego doświadczenia.
Pracuje jako Administrator Systemów Informatycznych, Inspektor Ochrony Danych Osobowych oraz Wordpress developer. Brał udział w realizacji projektów prowadzonych przez Fundację Pomoc Polakom na Wschodzie oraz Stowarzyszenie Solidarni Razem. Posiada doświadczenie w tworzeniu stron internetowych, platform e-learnigowych oraz zarządzaniu nimi.
Ukończył filologię polską (specjalność nauczycielska) na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studia podyplomowe w zakresie edukacji i terapii osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz pedagogiki korekcyjnej. Aktualnie słuchacz jednolitych studiów magisterskich na kierunku psychologia w Collegium Witelona Uczelnia Państwowa w Legnicy. Certyfikowany trener umiejętności społecznych I i II stopnia. Na co dzień zajmuje się dydaktyką i terapią uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz języka i kultury polskiej. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach, m. in. Terapia ręki i wspieranie rozwoju motorycznego dziecka oraz Kryzysy w życiu dziecka i młodzieży. Profilaktyka i interwencja kryzysowa.
Jako lektor języka i kultury polskiej koordynował oraz brał udział w kilku projektach edukacyjnych dedykowanych osobom z krajów dotkniętych kryzysem wojennym oraz repatriantom. Prowadził także zajęcia w szkołach polonijnych na Litwie w ramach projektu Akademii Historii i Kultury Polskiej. Stały współpracownik Fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie im. Jana Olszewskiego oraz Stowarzyszenia ,,Solidarni Razem”. Pasjonat muzyki niezależnej, historii i teorii sztuki oraz literatury XX i XXI wieku. Czasami można go spotkać na szlakach górskich.
Absolwentka Filologii Polskiej Uniwersytetu Szczecińskiego, nauczycielka dyplomowana z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą w szkole podstawowej, branżowej, technikum i liceum. Posiada uprawnienia egzaminatora maturalnego i egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego. Współpracuje z fundacjami, realizuje projekty dla uczniów szczególnie uzdolnionych, prowadzi zajęcia online z języka polskiego dla repatriantów.
Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego w Zielonej Górze, Wydziału Pedagogiki, Psychologii i Socjologii, kierunku Pedagogika w zakresie: Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna. W celu dalszego rozwoju ukończyła m.in. takie kursy jak Nauczanie języka polskiego jako obcego, Nauczyciel wspomagający pracę dziecka z autyzmem, Zespołem Aspergera oraz niepełnosprawnością sprzężoną w przedszkolu i szkole. Autorka scenariuszy zajęć wykorzystywanych w projektach historycznych, patriotycznych oraz językowych. Brała udział w realizacji projektów zleconych przez Fundację Pomoc Polakom na Wschodzie oraz Stowarzyszenie Solidarni Razem. Ma doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu zajęć stacjonarnych, a także poprzez platformę e-learningową zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i osobami dorosłymi i seniorami. Prowadziła warsztaty o tematyce patriotycznej, dotyczące poszerzenia i utrwalenia wiedzy o wielkiej i małej ojczyźnie, jej historii i tradycjach oraz warsztaty historyczne dla dzieci z wykorzystaniem technik artystyczno-plastycznych w szkołach oraz bibliotekach przyszkolnych w okolicach Bolesławca.
Towarzystwo Projektów Innowacyjnych
ul. Orzechowa 19, 59-700 Kruszyn
e-mail: biuro@toprin.pl
+48 886 741 697
nip: 6121885503
regon. 528063760